FURNITURE / Tables / Serving table 10706463

nr 1070 6463

SERVING TABLE

, wear, damages.

Längd ()

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday November 21 2016
at 18:59:29

21/11 18:54:29 1      Vinnande bud